demi lovato and emily osment
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

demi lovato and emily osment

kõidele demi ja emily fännidele
 
PealehtPealeht  PortalPortal  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» xtend life fish oil
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Kolm Aug 03, 2011 6:00 pm

» FDA Issues Approvable Letter For SPD465 (Triple-Bead Mixed Amphetamine Salts) For The Treatment Of ADHD In Adults
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Kolm Aug 03, 2011 6:26 am

» barleans fish oils
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Teis Aug 02, 2011 1:13 am

» беременность осмотр гинеколога
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Püh Juul 31, 2011 8:02 pm

» facebook likes xj
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Püh Juul 31, 2011 2:27 pm

» buy facebook fan page f5
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Püh Juul 31, 2011 7:29 am

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001 came as a surprise to the public
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Püh Juul 31, 2011 4:30 am

» Продвижение неизбежно
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Reede Juul 29, 2011 1:21 am

» программы навигации
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Emptyby Külaline Nelj Juul 28, 2011 8:07 pm

Top posters
demi123
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
Ashley
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
Monza
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
tssst-
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
MissK
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
Krissu
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
roosamany-
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
Mammu
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
dumbD
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
DemiFan-
It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_lcapIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Voting_barIt's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Vote_rcap 
Alafoorum

 

 It's like A Dream Come True 1. osa + tutvustus

Go down 
2 posters
AutorTeade
Ashley
Admin
Ashley


Postituste arv : 108
Join date : 21/11/2009
Age : 30
Asukoht : Atlanta

It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Empty
PostitaminePealkiri: It's like A Dream Come True 1. osa + tutvustus   It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus EmptyKolm Jan 06, 2010 3:08 pm

See on siis järjekas mida kirjutan tegelt rates.... Karina soovil ma lisan selle ka siia. Very Happy

Jutus osalevade inimeste tutvustus

Karolin: ta on 15. aastane tüdruk, talle meeldib täiega Jonas Bothers. Talle meeldib sealt kõige rohkem Nick. Tal on pruunid, veidi lokkis juuksed. Sinised silmad. Ta on keskmist kasvu ja ta ei ole kõhn ega paks, midagi selle vahpealset. Ta on sõbarlik, vahest harva ülbe, vaimukas. Tal on nüüd kaks parimat sõbrannat: Emma ja Sofia. Ta ei tea oma isast midagi, ta ema on tegelt eestlane ja isa ameeriklane. Täisnimi: Karolin Nelly Butterfly.

Sofia: Karolini parim sõbranna. Ta on 16.aastane ja talle meeldib ka täiega Jonas Bothers aga talle meeldib sealt kõige rohkem Joe. Tal on blondid, sirged juuksed ja pruunid silmad. Ta on keskmist kasvu ja ta ei ole kõhn ega paks, midagi selle vahepealset. Ta on ka sõbralik, vahest harva ülbe, vaimukas. Ta ei tea oma isast midagi, ta ema on eestlane aga isa on tegelt inglane. Ta täis nimi on: Sofia Kertu Starberry.

Birgit: Ta on 33. aastane ja Karolini ema. Ta kasvatas teda üksi. Ta käb pidevalt tööreisidel. Tal on pruunid sirged juuksed ja sinised silmad. Ta on sõbralik, hooliv, vahest karm. Ta täisnimi on: Birgit Sarah Tiiger. (Ta ei ole kunagi olnud Karolini isaga abielus, Karolinile aga pani Karro päris isa perekonna nime.)

Felicia: Ta on Sofia ema. Ta on 34. aastane ja Bigiti hea sõbrannna. Ta kasvatas ka Sofiat üksi. Ta käib kah pidevalt töö reisidel. Tal on pruunid sirged juuksed ja pruunid silmad. Ta on sõbralik, hooliv, vahest karm. Täisnimi: Felicia Maasikas (Ta pani ka siis Sofiale tema päris isa perekonna nime).

Emma: Ta on veel üks Jonas Bothersi fänne ja ta on 18. aastane. Talle meeldib kõige rohkem JB-st Kevin. Tal on pruunid, blondide salkudega juuksed ja hallid silmad. Ta on sõbralik, hooliv, vaimukas, vahest ka ülbe. Täisnimi: Emma Sandra Diamond. (Tal on muidu mõlemad vanemad. Isa nimi on: Kevin Daniel Diamond ja ema nimi: Mirtel Laura Diamond. Ema on 40 ja isa 42. Tal on noorm õde Anna Kertu Diamond. Kes on 10. aastane.(Kuskil oli korra teist moodi kirjas, aga see ka muudetud))

Jonas Bothers: Nick, Joe ja Kevin Jonas. Nende välimust peaksid kõik teadma. Täisnimed siis neil: Nicholas Jerry Jonas, Joseph Adam Jonas ja Paul Kevin Jonas Jr. (Nagu kõik siis teavad ema nimi on Denise, isa nimi Paul Kevin Sr. ja neil on veel vend Frankie ka.)

Nüüd siis teksti sisse tulnud uued tegelased:

Melanie: Ta oli siis kunagi ammu Karolini sõbranna.... Ta on muide 17. aastane. Tal on pruunid sirged juukse, pruunid silmad. Ta üsna sale. Ta elab koos oma vanemaega, Darja Alisa History (38) ja Erik Rasmus History(39). Tal on ka noorm vend: Oliver Oskar (Olli) ta on 7 aastane. Ta on sõbarlik väga harva, peamiselt ülbe. Melanie Image.

Marielle: Nagu teada siis Karolini vihavaenlane ja samas ka eks parim sõbranna. Tal on muidu blondid pikad lokkis juuksed. Ta üsna sale ja tibilik tüdruk. Ta on ülbe, vaimukas vahest. Ta on alati saanud kõik mis tahab. Ta on 15. aastane. Ta elab koos ema(Kelly Maria(40)), isa(Markus Mathias(41)), vanema õe(Anna Bella(23)) ja vennaga (Mark Matthias(20)) ja noorema õega (Emma Ella (6)). Täisnimi: Marielle Kelly Island(Saar, Ameerikasse kolides muutsid selle inglise keelseks)

Kaitlyn: Ta on siis Karolini klassiõde, kes kolib ka Ameerikasse. Ta on muidu 15. aastane. Tal on hele pruunid juuksed, helesinised silmad. Ta elab ema(Kaili (33)) ja kasuisaga(Henri (35)), tal on noorem kasuõde (Karina (11)) Ta on sõbralik, vahest ülbe. Muide talle meeldib ka Nick JB-st kõige rohkem. Täisnimi: Kaitlyn Post

1. osa siis:


Karolin(Ma) ärkas hommikul äratuskella helina peale üles. Ma vahetasin riided ja läksin alla kööki. Mu ema oli läinud taas tööreisile, ma olin üksi kodus taas. Järsku helises mu mobla ja ma vastasin sellele: "Ja?" "Hey, Karro!" "Hey, Sofi( Sofia), mis see kord siis?" "Karro, lähme randa?" Logish Sofi. Väljas ju soe ilm, või ei ole?" "Ma ei tea, ma pole veel oma toastki välja saanud!" "Ma olen õnneks, ma olen all köögis. Oota korra, mu ema jälle tööreisil. Ma helistan sulle paari mintsa pärast tagasi. Loen ema kirjutatud kirja läbi." "Olgu, Karro. Bye Karro!" "Bye Sofi!" ja nad lõpetasid oma kõne. Ma läksin kirja juurde ja võttisin selle kätte ja hakkasin lugema: "Kallis, Karolin! Nagu sa tead olen taas tööreisil, aga sina lähed koos Sofiaga Ameerikass mu sõbranna Denise juurde. Peale suve lõppu tulen ma ka ja me kolime oma majja. Sa saad kaasa võtt Sofia ja veel kellegi. Lennuk väljub 10. juuni kell 8 hommikul. Laua peal on 3 piletit Ameerikasse. Ole Tubli, Ema!" Ma lugesin kirja veel korra mõttes üle ja karjusin: "Ameerika?" Ma võttisin külmkapist kohukese ja hakkasin oma tuppa minema, kohukest süües. Siis tuli mulle meelde et pidin helistama Sofiale. Ma valisin Sofi numbri ja üsna pea Sofi vastas: "Hey?" "Hey,Sofi!" "Hey, Karro, miks sa nii õnnelik kohe!" "Me sõidame Ameerikass!" "Me? Sina ja Mina?" "Jah, Sofi aga me pame veel kellegi kaasa võtma.""Kelle?" "Ma ei tea!" "Emma? Kelly? Sarah? Kairi? Siiri? Silja? Marii? Karolina? Kaitlyn? Hayley? Sonya? Deivi?" "Nii las ma mõtlen: Kellyle, Sarhile, Sirile, Karolinale ja Kaitlynile meeldib Nick. Seega neid ma ei võtaks kaasa. Deivile, Mariile, Kairile, Silyale ja Hayleyle meeldib Joe. Seega neid ka mitte. Sonyle ja Emmale meeldib Kevin. Nendest üks. Kummaga me paremini läbi saame?" "Mina igastahes Emmaga!" "Ma kah ju siis!" "Õigus!" "Seega Emma tuleb meiega." "Jah, Saame siis rannas kokku?" "Jah, aga kus kohas?" "Seal jäätise putka juures?" "Olgu, näeme siis!" "Näeme, Karro!" ja nad lõpetasid kõne! Ma läksin oma tuppa ja panin ujukad alla ja roosa miniseeliku, valge õlapaeltega topi ujukate peale. Jalga panin plätud. Oma ranna kotti panin: mobla, teised riided, digika, rahakotti. Ja ma olingi valmis minema. ma läksin uksest välja ja lukustasin selle. Ma hakkasin ranna poole sammuma.(Karolin,Sofia elavad Pärnus) Jäätise putka juurde jõudes nägin juba Sofiat. Ma läksin tema selja taha ja ütlesin: "Hey!" Sofia ehmatas nii et Sofia jäätis lendas tema topile ja ütles: "Hey, Karro! Ära järgmine kord nii ehmata. Vaata nüüd mu pluusi!" "Sorry, Sofi." "Pole hull!" Võttis pluusi seljast, tal olid ujukad seljas. Me siis läksime liiva peale jalutma kõigepealt. Sofia küsis: "Oled sa selle Ameerikas reisiga ikka kindel?" "Jah, ema kirjutas nii oma kirjas. Ma jäängi Ameerikasse elama. Suve elame mu ema sõbranna Denise juures. See nimi kuidagi jube tuttav." "See ju Joe, Nick ja Kevini ema nii ka." "Ah, õigus. See oleks üsna super kui see oleks see sama Denise!" "Jah!" Emma tuli nende juurde ja küsis: "Kas te võrku tahate tulla mängima. Meil kaks mängijat puudu?" Me vaatsime Sofiaga üksteisele otsa ja ütlesime korraga: "Olgu tuleme!" Me siis läksime koos Emmaga võrgu juurde ja hakkasime mängima. Ma võtsin veel kõigpealt pluusi seljast. Me mängisime oma 2 tundi siis läksid paljud ära ujuma. Mina, Sofi ja Emma jäime vaid veel sinna. Ma küsisin: "Emma, kas ma saan korra suga rääkida?" "Loomulikult Karolin!" "Emma, kas sa tahaksid koos mu ja Sofiga tulla ameerikassa?" "Las ma mõtlen selle üle veidi!" Ta siis hakkas mõtlema. "Ma arvan et tulen. Mu vanemad lubavad kindalt, ma ju üleeilsest täiskasvanu!" "Okey, me lähme 10. juunil hommikul kell 8." "Kas ma võin siis 9 õhtul sinu poole tulla." "Oot, mitmes täna on?" "Täna on............. ma ei tea mitmes?" Järsku karjub Sofia: "Keegi teab mitmes juuni täna on?" Keegi karjub tagas: "Täna on 9. juuni!" Sofia tagasi: "Tänan, kes iganes sa ka pole!" Keegi tema seljatagant: "Pole tänu väärt ja palun ära karju nii kõvasti." Sofi: "Sorry, nii et siis Emma ja Mina täna sinu poole Karro?" Ma: "Jah!" Me läksime kas siis ära ujuma. Peale väikest suplust läksime me kolmekesi jäätise putka juurde ja küsime sealt jäätist. Jäätise sõõmise ajal küsis Emma: "Aga kas teie vanemad pole vastu?" "Millele?" küsisin ma. Emma: "Noh sellele et lähete Ameerikass." Ma: "Minu ema mitte, kuna see oli tema idee. Me peatume mu ema sõbranna Denise juures, terve suve. Peale suve lõppu jään ma sinna elame koos emaga. Ma aravn, et Sofi saab ka jääda." Emma: "Aga mina?" "Sinu kohta pean emalt küsima, age hetkel ei taha ma teda segada. Ilmselt mingil koosolekul, tavaliselt on sel kella ajal tal äriresidel koosolekud olnud." Emma: "Olgu!" Sofia: "Mis nüüd teeme?" "Me peaks kodude poole kah minema, kell juba 4! Ma lähen võtan kodust oma asjad ja tulen siis Karro juurde?" ütles ja küsis Emma. Ma: "Olgu Emma! Sofia, sa ka käi kodust läbi ja võtta oma asjad. Näeme siis varsti minu pool." Me hakkasime kodude poole minema. Üsna pea läksid meie teed lahku. Kui ma koju jõudsin siis ma hakkasin ka oma asju pakkima. 30 mintsa pärast oli ukse kell, ma jätsin pakkimise pooleli ja jooksin alla. Ma avasin ukse seal olid: Emma ja Sofia. Ma ütlesin: "Hey, tulge Edasi" Emma: "Hey, päris kena maja. Mis teed?" Ma: "Ma pakin oma asju veel!" Emma: "No mul oli enamus asju pakkitud, kuna tegelt pidin minema maale vanaema poole. Õnneks ei pidanud, tänu sinule!" "Pole tänu väärt!" ütlesin ma. Sofia: "Hey!" Nad läksid elu tuppa ja mina oma tuppa edasi pakkima. Üsna pea tulin alla ja küsisin: "Keegi süüa tahab?"
Tagasi üles Go down
http://dtsmjbest.forumn.org/forum.htm
Krissu
Admin
Krissu


Postituste arv : 41
Join date : 21/11/2009
Age : 30
Asukoht : Eesti -> Valgamaa -> Tõrva

It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus Empty
PostitaminePealkiri: Re: It's like A Dream Come True 1. osa + tutvustus   It's like A Dream Come True  1. osa + tutvustus EmptyKolm Jan 27, 2010 8:58 am

Täiega hea jutt!
Tagasi üles Go down
http://dtsmjbest.forumn.org/forum.htm
 
It's like A Dream Come True 1. osa + tutvustus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
demi lovato and emily osment :: Meelelahutus. :: Omalooming.-
Hüppa: